Naše vize

Publikováno: 23.09.2014

V České republice i na celé Zemi je nespočet úžasných lidí, kteří mají hlubokou moudrost o životě nebo znalosti týkající se různých zajímavých oblastí. Mnoho z nich předávají své vědomosti ostatním formou seminářů a přednášek. Jejich nevýhoda je, že se k nim dostane jen omezený počet lidí. Pokud byste měli na takovou akci jet přes půl republiky, tak je to náročné finančně i časově, a to si dvakrát rozmyslíte.

Co byste řekli na to, že se všechny zajímavé přednášky a semináře budou odehrávat přímo u vás doma?

Přicházíme s projektem on-line vzdělávacího centra zaměřeného na osobní rozvoj, nalézání Pravdy, Svobody, Lásky, jehož cílem není nic míň, než aby každý z nás byl skutečně šťastný. To je to, co každý z nás chce.

Představte si Svět, ve kterém jsou všichni šťastní a dělají to, co je baví. Myslíte, že to je utopie? My věříme, že ne, a proto na našem společném snu pracujeme.


 

Jsme parta přátel, kteří spolu organizují živé večery a zároveň natáčí isnpirativní osnobnosti

Věrka Ungerová, Robert Policar, Kateřina Kocanová a Václav Kocan


Byl podzim roku 2013 a já jsem se vydal na 2-denní mini Vision quest, který byl součástí programu Cesta pravého muže, kterého jsem se v té době účastnil. Součástí byl půst, takže jsem byl jen o čisté vodě. Po několikadenní přípravě jsem se vydal do hlubin křivoklátského lesa. První den byl úkol probrat si dosavadní život a nechat ze sebe odejít nepotřebné věci, názory a vzorce chování. Druhý den najít vizi, kterou chci naplnit, pro kterou chci žít. Postupně jsem došel k tomu, že má vize je přinášet lidem štěstí skrze vědomí. Přemýšlel jsem, jak s tím naložit, co dělat. Napadlo mě organizovat přednášky, pozvat lektory a udělat to zábavnější formou - vařit tam jídlo, společně si zazpívat, zatančit, hrát na bubny. Prostě takový zábavný večer spojený s přednáškou. Pak mě napadlo, že bych tu hlavní část natáčel a dával na web. Po skončení vision questu, jsem několik dní pracoval s tou myšlenkou, až se z ní stal nápad na Czech Spirit TV. Přednášky zatím neorganizuji, ale jen natáčím. Pokud budete mít zájem, rád do budoucna připravím i ty živé akce.

Czech Spirit TV je nyní společným dílem mnoha lidí, ze kterých určitě zmíním moji ženu Kateřinu, která hledá zajímavé lektory, a uvidíte ji v našich rozhovorech. Grafiku vytvořil kamarád z Mexika, Getsemani Bautista. O celkový chod webu a programování se stará Jiří Maroušek. K tomu, aby se web konečně rozjel velice pomáhá osobním koučinkem a výbornými nápady Joshi (www.zivotvpritomnosti.cz), který je zároveň jedním z našich lektorů. Konečně profesionálem na natáčení a tvorbu videa je Libor Kozák (www.kameraman.cz). Dále je součástí řada lektorů, se kterými spolupracujeme. Pokud se mezi nás chcete přidat, čtěte článek Zapojte se. Já se jmenuji Václav Kocan a stojím za vznikem webu Czech Spirit TV.

Oživení 1.1.2016

Czech Spirit uvadal, mně docházelo energie, kterou bych do něj chtěl vkládat. Nebavilo mě stříhat videa a vůbec toho bylo moc. Už to s Czech Spiritem vypadalo bledě. To se však změnilo na Nový rok 1. ledna 2016. Seděli jsme po Silvestrovské oslavě se ženou Kateřinou společně s astrologem Robertem Policarem a jeho partnerkou Věrkou Ungerovou. Probrali jsme možnosti a dohodli se, že Czech Spirit ožije a to ve své původní podobě, která dosud nebyla realizována. Tou podobou jsou živé akce Czech Spirit Live, kde spojujeme přednášku, hraní a bubnování s hostinou. Nyní se tedy projekt rozdělil mezi nás čtyři, takže máme 4x více energie vytvářet akce a videa. Těšíme se na vás na živých akcích. Informace o akcích najdete zde na webu, na Facebooku nebo na email pro ty, kteří jsou registrovaní.

Vašek, Kačka, Robert a Věrka

Kontakt: katerinakocan@gmail.com, 603268184